Hefra Rotterdam

Adres Van Riemsdijkweg 51
3088 HB Rotterdam
Nederland
Telefoon +31(0)88 400 9000
E-mail sales@hefra.nl
   
BTW/EORI NL801519652B01
KVK 24234729
VIHB ZH511002VIHB
   
ING 650476425
IBAN NL36 INGB 0650 4764 25
SWIFT INGBNL2A
   

De hoofdvestiging van Hefra is gevestigd in Rotterdam, de tweede wereldhaven. Dat geeft logistieke voordelen voor zowel Import als Export. Als Gateway to Europe beschikt Rotterdam namelijk over fantastische verbindingen met alle delen van Europa.

Zo is Hefra Rotterdam niet alleen gericht op de lokale markt, maar profileert zich meer en meer als verdeelstation in het traject tussen overzeese fabrikanten en de Europese groothandel.

Contacts

Jurgen Pawirosentono

Manager International Accounts

+31 (0)88 400 9101

Arnold Rijkaart

Accountmanager Tractie

+31 (0)6 305 211 33

 

Jeroen Sluis

Managing Director

+31 (0)88 400 9007

Dirk Luteijn

Director International Accounts

+31 (0)88 400 9008

Stephan Koster

Supply Chain Planner / Inkoper

+31 (0)88 400 9036

Johan Verheij

Operations Manager

+31 (0)88 400 9035

 

Lisette Brans

Verkoop Binnendienst

+31 (0)88 400 9231

Arjan de Jong

Manager Verkoop Binnendienst

+31 (0)88 400 9104

 

Leo van Oosten

Company Advisor International Accounts

+31 (0)88 400 9001

John Lourens

Crediteuren

+31 (0)88 400 9031

 

Natascha Gschwind

Debiteuren

+31 (0)88 400 9331

Bart van Asten

Finance/ HR Manager

+31 (0)88 400 9006

 

Robert Jan Kostense

Technisch Adviseur

+31 (0)88 400 9046

Rene Wemmenhove

Technisch Adviseur

+31 (0)88 400 9121

 

Ray Hunefeld

Warehouse Manager

+31 (0)6 13 90 68 66
ray.hunefeld@hefra.nl

Daniëlla Mans-van Roon

Verkoop Binnendienst

+31 (0)88 400 9103
daniella.mans@hefra.nl

 

Jeroen Boor

Commercieel Manager

+31 (0)6 10 63 25 67
jeroen.boor@hefra.nl

Sven de Prez

Verkoop Binnendienst

+31 (0)88 400 9102
sven@hefra.nl

 

George Janssen

Manager International Accounts

+31 (0)6 15 86 80 45
george.janssen@hefra.nl

Tim Oeffler

Manager International Accounts

+31 (0)6 82 26 40 38
tim.oeffler@hefra.nl

 

Cristoph Graeber

Accountmanager

+49 (0)179 48 79 859
christoph.graeber@hefra.nl

Amar Bisessar

Commercial Backoffice

+31 (0)88 400 9106
amar.bisessar@hefra.nl

 

Location

Hoofdkantoor
 
  •  Ruim 2.000 producten
  •  Grootste importeur van Europa
  •  4 distributiepunten
  •  Grote merken voorradig